خوب دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی

خوب: دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود ، سرمربی مراکش

اروه رنار می‌گوید حضور در جام جهانی جهت مراکش افتخار بزرگی است و می‌خواهند فردا این مهمانی بزرگ را تا جایی که می‌توانند مراسم خوش حالی بگیرند. ..

ادامه مطلب

با سیاست‌های شفر بازیکن جذب می‌کنیم/ آینده استقلال تامین شد ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال گفت: هیچ کدام از بازیکنانی که تاکنون جذب کرده‌ایم بدون نظر شفر نبوده و هر آنچه که او بخواهد را برایش فراهم می‌کنیم. ..

ادامه مطلب

دلارهای کم و رویاهای زیاد ، راه موفقیت ستارگان جوان لیگ برتر چیست؟

حضور بازیکنانی مثل امید نورافکن و علی قلی زاده در کلوب شرلوا دستاورد بسیار بزرگی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بود.  راه موفقیت ستارگان ..

ادامه مطلب

عکس) ، پرچم کشور عزیزمان ایران روی بطری های مشروبات الکلی+ کشور عزیزمان ایران شکایت کرد (

پرچم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران منقش به اسم (الله) است و این اقدام آنها نوعی اهانت به مقدسات اسلام است و به همین علت فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

اعلام استفاده از پیراهن تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گمانه زنی هایی را بوجود آورده مبنی بر اینکه آیا این عنوان کوتاهی فد..

ادامه مطلب

آغاز مذاکرات پاری سن ژرمن با دروازه بان چلسی

باشگاه فرانسوی جهت خریداری بازیکن چلسی اقدام کرده و قصد دارد تیبو کورتوا را در تابستان به فرانسه انتقال دهد. آغاز مذاکرات پاری سن ژرمن با دروازه ب..

ادامه مطلب

بیانات متفاوت سرنشین همراه قائدی راجع به سانحه مرگبار

یکی از سرنشینان همراه مهدی قائدی در سانحه تصادف جنجالی، گزارش مکتوب راهنمایی و رانندگی راجع به این سانحه را رد کرد.  بیانات متفاوت سرنشین همر..

ادامه مطلب

سعید معروف، محروم شد

با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران و خاتم اردکان، سعید معروف کاپیتان تیم پیکان به علت اهانت به داور مسابقه بر طبق بند ۵-۹ آئین نامه..

ادامه مطلب

از تلاش بازیکنانم راضی‌ام از نتیجه نه/ شعار علیه سرمربی سپاهان در نقش دنیا ، کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: طبیعتاً من از بازی و تلاش بازیکنانم راضی هستم، ولی از نتیجه این مسابقه راضی نیستم. کرانچار: از تلاش باز..

ادامه مطلب

کاپیتان پرسپولیس مصدوم شد

به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی که توانست دیدار با نفت را هم بدون گل دریافتی به آخر برساند در جریان این بازی دچار مصدومیت از ناحیه عضله پشت پا شد و به همین منظور..

ادامه مطلب