خوب دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی

خوب: دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدف‌مان ایجاد آرامش و ثبات در فدراسیون‌هاست / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات داورزنی در طول یازده سال ریاست بر فدراسیون والیبال ، گفت: امیدوارم والیبال در المپیک ۲۰۲۰ به هدفگذاریش جهت حضور در جمع چهار

هدف‌مان ایجاد آرامش و ثبات در فدراسیون‌هاست / سلطانی‌فر

سلطانی فر: نشانه مان ایجاد آرامش و ثبات در فدراسیون هاست

عبارات مهم : سیاست

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات داورزنی در طول یازده سال ریاست بر فدراسیون والیبال ، گفت: امیدوارم والیبال در المپیک ۲۰۲۰ به هدفگذاریش جهت حضور در جمع چهار تیم برتر المپیک برسد.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر ظهر پنج شنبه در آخر مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران راجع به حضورش در این رای گیری، اظهار کرد: من در جلسات مجامع فدراسیون های دیگر هم شرکت داشته ام، امروز (پنج شنبه) به این علت آمده ام که آقای داورزنی یازده سال زحمات زیادی را جهت رشته والیبال کشیده بود و جهت تقدیر از زحمات او و همکارانش در این مجمع حضور یافتم.

هدف‌مان ایجاد آرامش و ثبات در فدراسیون‌هاست / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوارم که فرد جدیدی که ریاست فدراسیون را برعهده گرفته است این مسیر را ادامه دهد و به نشانه بزرگ والیبال کشور عزیزمان ایران جهت ایستادن در بین چهار تیم المپیک ۲۰۲۰ دست یابد.

او در ادامه صحبت هایش، خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم در کنار والیبال ، در بسکتبال و هندبال نیز ظرفیت های مورد نیاز را داریم و با یک برنامه ریزی بلند مدت می توانیم شاهد رشد در این رشته ها نیز باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات داورزنی در طول یازده سال ریاست بر فدراسیون والیبال ، گفت: امیدوارم والیبال در المپیک ۲۰۲۰ به هدفگذاریش جهت حضور در جمع چهار

سلطانی فر هم چنین راجع به سیاست های وزارت ورزش و جوانان در ماه های گذشته، بیان کرد: یکسری سیاست های کلی را در نظر داریم که در وهله اول بااهمیت ترین آن ها آرامش و تعامل با همه دستگاه های ورزش کشور هست. به همین خاطر تلاش کردیم تا مجامع انتخاباتی را با کم ترین حاشیه برگزار کنیم تا به کم کردن اختلافات کمک شود. در وهله دوم نیز نشانه مان ساماندهی ساختار فدراسیون های ورزشی است و جهت تحقق این امر مجامع انتخاباتی را برگزار کردیم تا فدراسیون ها با بلاتکلیفی و تحت عنوان سرپرستی کارشان را پیش نبرند و با روی کار آمدن رییس فدراسیون امورشان را منسجم تر دنبال کنند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه ، تصریح کرد: خوشبختانه افراد جدیدی در فدراسیون ها بر سر کار آمده اند و اکثر آن ها کسانی هستند که در این رشته ها صاحب نظر و فعال بوده اند. اعتقاد دارم با روی کار آمدن رییسان جوان در فدراسیون ها به نظر ریاست جمهوری در آوردن جوانان به صحنه های مدیریتی نزدیک شده است ایم. علاوه بر پیگیری این سیاست در نظر داریم از بانوان در صحنه های مدیریتی بیش تر استفاده کنیم.

سلطانی فر در آخر صحبت هایش راجع به حواشی مربوط به تعلیق فدراسیون کشتی نیز، پاسخ داد: کتبا نامه ای از نهادهای بین المللی دریافت نکرده ایم و فقط فدراسیون کشتی به ما نامه ای زده تا در این خصوص صحبت شود. این اتفاقی است که رخ داده و هیچ نظر و صحبت قطعی در این رابطه وجود ندارد و امیدوارم با هم فکری این پرسشها و پرسشها حل شود.

هدف‌مان ایجاد آرامش و ثبات در فدراسیون‌هاست / سلطانی‌فر

واژه های کلیدی: سیاست | المپیک | جوانان | والیبال | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs