خوب دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی

خوب: دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (596)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع میکنیم با نام و یاد احمد شاملو در زادروز 92 سالگی اش. شاملو را نه به عنوان یکی از نماد های روشنفکری معاصر، بلکه به عنوان باعشق سُرای بی بدیل دوست داریم و جهت وی احترام قائلیم. امیدواریم روحش قرین آرامش و خوش حالی باشد. لاله اسکندری تصویری از پدر فقیدش در کنار جناب شاملو به همین مناسبت پست کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

همانطور که میدانید خسته بودن شبنم قلیخانی از مباحث مهمی است که دغدغه بسیاری از مردم کشورمان محسوب میشود، به همین علت آن را به صورت عمومی اعلام کرده و ما نیز در نشر این اتفاق نهایت سعیمان را کرده ایم.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

ملیکا شریفی نیا و رضا رشید پور در اکران شخصی فیلم “آینه بغل” ساخته تازه منوچهر هادی.

زبان تند علی کریمی این بار متوجه دولت و تصمیمات و بیانات اخیر دولتمردان شده است هست. علی کریمی تلویحا اشاره کرده که از حمایت از آقای روحانی در انتخابات اخیر پشیمان شده است است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

یکی دیگر از تولد های مهراب قاسمخانی، در کنار همسر و دخترش نیروانا. یک بار دیگر تولدت مارک آقای طناز.

برزو ارجمند و آقا جانیار در حال تفریح و ساز و آواز. انصافا مو کاشتن برزو را چندین سال جوانتر کرده.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

– انداختی؟ حالا بده نوبته منه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

بزرگان طراحی و نقاشی بعد از گذراندن یک روز کاری سنگین با نون اضافه. بزرگمهر حسینپور، کامبیز درم بخش، علی اکبر صادقی و سیف الله صمدیان.

جواد جان عزتی در حال انجام صاف و صوف کاری رو عضو حساس اش! بله منظورمان سبیل است.

پگاه آهنگرانی رفته بود از سر کوچه ماست بگیرد که دید دارند جشنواره فیلم حقیقت برگزار میکنند، لذا تصمیم گرفت در مراسم خوش حالی شرکت کند.

متین ستوده اخیراً در مصاحبه ای اعلام کرده که به علاقه واقعی اش پشت پا زده و پشیمان است و در حال حاضر مجرد هست. میگویند از آن روز به بعد سرور های مربوط به بخش دایرکت در اینستاگرام دچار اختلال و بعضا سوختگی شده است اند و توانایی هندل کردن حجم ماجرا را ندارند.

سلفی مهدی میامی در کنار اساتید بهزاد فراهانی و چنگیز جلیلوند و همچنین محسن بهرامی در انتظار شروع شدن یک نمایش.

همیشه هشتگ های فاظمه گودرزی تصویر را به حاشیه برده و تحت سایه قرار داده. به عنوان نمونه الآن هشتگ #تلویزیون و یا #بازیگران به ما اجازه نمیدهد که به تصویر فکر کنیم و متوجه شویم در بوشهر گرفته شده است است.

شوخی مجید صالحی با امیر نوری که این روز ها به علت عمل جراحی کمر در بیمارستان خوابیدن هست. این چندمین عمل جراحی امیر در چند سال اخیر است که امیدواریم آخریش باشد. در این تصویر هم عمو اکبر عبدی و عمو حسن پورشیرازی که همراه با مجید به عیادت امیر عزیز رفته اند.

خاطره حاتمی یک شِر تازه سروده است.

خاطره بازی با آریانِ دوست داشتنی، در روزهایی که نسل جوان بعد از انقلاب لذت شنیدن پاپ را درک کردند و با آن اخت گرفتند. آریان گروهی فوق محبوب بود با همه ستارگانِ جذابش، علی پهلوان، خبر صالحی، سیامک خواهانی، محمدرضا گلزار، علیرضا طباطبایی، خواهران کاشمری، برزویه بدیهی، امیرحسین مستعد، نینف امیرخاص، شراره فرنژاد و خیلی های دیگر که بعضی از آن ها مانند رضا گلزار سوپراستار شدند و بعضی های دیگر در ترافیک موزیسین های نسل بعد، گم شدند و خبری ازشان نیست.

مه لقا باقری طوری ظاهر زده که طرفداران هر دو تیم محبوب پایتخت از وی راضی باشند. از کیفش هم میتواند به عنوان سلاح سرد در مواقع مهم استفاده کند.

آزاده نامداری و همسر جان در کنار یکتا ناصر در حاشیه اکران شخصی بروزترین فیلم منوچهر هادی به نام “آینه بغل” که تماشای آن جهت سینما دوستان و کسانی که به وقت خود بها میدهد خیلی توصیه نمیشود! بعد ها می آید نمایش خانگی و همراه با تخم مرغ و ماست، دی وی دی اش را میخرید و میبنید.

تصویر زیر یک توئیت واقعی از کسی است که هشت سال مدیر جمهور مملکتمان بود. اکانت زیر رسمی و متعلق به آقای احمدی نژاد هست.

سلفی لیندا کیانی و امیر علی دانایی با جالب ترین ویویی که در اکران شخصی فیلم “انزوا” پیدا کردند!

تولد حدیثه تهرانی است و با این پست که در آن همسرش دارد حرف های درگوشی به وی میزند، این عنوان را اعلام کرده تا به او تبریک بگوییم.

شوخی عجیب مجید صالحی با امیر نوری در ادامه کل کل اینستاگرامی ای که در این چند روز با هم داشتند.

عرض تسلیت داریم خدمت ابوالفضل پورعرب بازیگر تکرار نشدنی سینمای کشورمان بابت از دست دادن برادر عزیزشان در سانحه تصادف. امیدواریم تن جناب پورعرب سلامت باشد و خداوند متعال به ایشان و خانواده ارزش صبر عنایت فرماید.

آب تنیِ جوجه ی مامان با همراهی ِ آقا خروسه. (با توجه به کپشن، خودِ زن نامداری هم حتما میشود زن مرغه)

آقای مدیر جمهور اگر بداند که جناب پرواز همای هم از عملکرد ایشان راضی نیست، حتما به خودش می آید و تلاش در اصلاح روند کار ها میکند.

چه حس خوبی است هنگامی که چنین چیز ارزشمند و جالبی را بعد از سال ها پیدا کنی. خوش به حال احسان خواجه امیری.

روناک یونسی زن بودنش را دوست دارد. خب به سلامتی.

امروز تولد هستی مهدوی بازیگر جوان و پر طرفدار سینما و تلویزیون است و رفیقش فاطیما بهارمست تولد وی را با این پست اینگونه تبریک گفته است.

در کنار هم شاهد روند رشد و نمو آقا بن سان پسر بنیامین هستیم.

دو پست عالی از منصور ضابطیان در کنار دو شکیبایی در گذر سال ها. قطعا شکیبایی تصویر اول و ظاهر و قیافه منصور در آن خیلی دوست داشتنی تر و لایک خور تر از دومی هست. کلا قدیم ها همه چیز بهتر بود.

دلنوشته صابر ابر جهت شوفاژ منزل یکی از اقوام. صابر کلا دلبستگی خاصی به اشیاء دارد. جناب فراستی اینجا نیست وگرنه به خوبی و صریحا این حال را تفسیر میکرد!

به نظرم کریم انصاری فرد بعد از این سلفی و در اوج باید از فوتبال خداحافظی کند. انتهای فوتبال همینجاست، بقیه اش اضافه کاری بیش نیست.

فرناز رهنما بازیگر خونگرم و خوش اخلاق سینما و تئاتر در کناتر همسر عزیزش غرق در پاییزی که رو به اتمام است.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | تلگرام | ارتباط | تصویری | سینمای | احمد شاملو | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs