خوب دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی

خوب: دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

شایعه یا واقعیت؟ , ازدواج میترا حجار با سینا حجازی

میترا حجار چند روز پیش مهمان برنامه دورهمی بود. او در این برنامه اعلام کرد که مجرد و است و ازدواج نکرده هست. اگر سرچی در اینترنت داشته باشید، اس..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (596)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

کارگردان «سوفی و دیوانه» از اکران فیلمش انصراف داد

مهدی کرم پور منشتر شدن یادداشتی انتقادی از پخش فیلم «سوفی و دیوانه» انصراف داد. . کارگردان «سوفی و دیوانه» از اکران فیلمش انصراف داد ع..

ادامه مطلب

عکس ، الناز شاکردوست در اتاق گریمِ «سراسر شب»

الناز شاکردوست تصویری از خود در اتاق گریم تازه‌ترین فیلم سینمایی فرزاد موتمن منتشر کرد. الناز شاکردوست در اتاق گریمِ «سراسر شب»/عکس عبار..

ادامه مطلب

تصویرهای ، حضور کفاشیان و تاج در فصل دوم «لیسانسه‌ها»

مدیر تولید سریال «لیسانسه‌ها» گفت: «تصویربرداری فصل دوم این مجموعه تا دو ماه دیگر ادامه دارد.» حضور کفاشیان و تاج در فصل دوم «لیسانسه ها»/..

ادامه مطلب

تصویر ، دل‌نوشته بهنوش بختیاری جهت مادری که فرزندش را یک میلیون فروخت

بهنوش بختیاری فیلمی راجع به مادری که فرزند خود را یک میلیون تومان فروخته است انتشار داده است و نوشت: «مادر، هنگامی که می‌گذرد از پاره تنش، بببین چه می‌..

ادامه مطلب

تصویر ، دل‌نوشته بازیگر «قهوه تلخ» جهت چهلم عارف لرستانی

به گزارش خبرآنلاین، هادی کاظمی بازیگر، که در سریال «قهوه تلخ» با عارف لرستانی همبازی بود، تصویر قدیمی از خود و عارف لرستانی را به مناسبت چهلمین روز درگذشت..

ادامه مطلب

تصویر ، ترور با ۲۷ گلوله، جزییاتی از قتل مدیر گروه تلویزیونی GEM در ترکیه

شبکه خبری العالم به نقل از منابع خبری نوشت: مدیر گروه تلویزیونی GEM ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه به ضرب گلوله ترور شد. جزییاتی از قت..

ادامه مطلب