خوب دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی

خوب: دستگاه انتظامی شناسایی استفاده پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی جهت برف پایتخت کشور عزیزمان ایران آمادگی کامل داشتیم/ پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب یخ می‌زند ، شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بعضی افراد گفتند شهرداری غافلگیر شده‌ هست، ولی به هیچ عنوان اینگونه نبود و شهرداری قبل از بارش این نزولات آسمانی کام

جهت برف پایتخت کشور عزیزمان ایران آمادگی کامل داشتیم/ پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب یخ می‌زند ، شهردار تهران

شهردار تهران: جهت برف پایتخت کشور عزیزمان ایران آمادگی کامل داشتیم/ پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب یخ می زند

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بعضی افراد گفتند شهرداری غافلگیر شده است هست، ولی به هیچ عنوان اینگونه نبود و شهرداری قبل از بارش این نزولات آسمانی کاملا آمادگی داشت.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در حاشیه دیدار از سایت برف روبی شهرداری، بیان کرد: با توجه به آینده نگری قبلی هواشناسی، شهرداری از عصر روز شنبه جهت مقابله با آثار ناشی از بارش برف آمادگی داشته و از ساعت ۶ عصر دیشب در تمامی سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور داشته هست؛ به همین علت با شروع بارش برف تمامی نیروهای شهرداری در مناطق متفاوت حضور داشتند و به هیچ عنوان غافلگیری نبود.

جهت برف پایتخت کشور عزیزمان ایران آمادگی کامل داشتیم/ پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب یخ می‌زند ، شهردار تهران

وی تصریح کرد: بعضی افراد گفتند شهرداری غافل گیر شده است هست، ولی به هیچ عنوان اینگونه نبود و شهرداری قبل از بارش این نزولات آسمانی کاملا آمادگی داشت. با شروع بارش ها بعضی از راهها مسدود شده است بودند که در زیاد موارد علت آن شیب زیاد خیابان ها و لیز خوردن خودروها بود؛ به همین علت راهبندان هایی ایجاد شده است بود و کاری از عهده شهرداری بر نمی آید. شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به هر نقطه ای که گزارش راه بندان اعلام می شد، به سرعت اکیپ مخصوصی علاوه بر گروهی که کار آنها باز کردن معابر بود، به منطقه اعزام می کرد.

وی ادامه داد: نخستین آمادگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اسکان کارتن خواب ها و افراد بی خانمان در گرمخانه ها و محل های اسکان بود. در طول شب گذشته تعداد زیادی از خودروهای شهرداری در شهر گشت می زدند تا این افراد را به گرمخانه ها ارجاع دهند بعضی از خطوط مترو همانند خط پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج تا ساعت سه بامداد فعال بودند و جمعی از شهروندان تهرانی که وسیله نقلیه از ایستگاه مترو به منازل پیدا نکردند، در همان ایستگاهها اسکان داده شدند. از ساعت ۶:۳۰ دقیقه شب گذشته و با شروع برف در زیاد مناطق، همکاران ما در شهرداری در سطح خیابان ها توزیع شدند و از همان وقت تاکنون عده ای از همکاران هنوز شیفت خود را عوض نکرده اند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بعضی افراد گفتند شهرداری غافلگیر شده‌ هست، ولی به هیچ عنوان اینگونه نبود و شهرداری قبل از بارش این نزولات آسمانی کام

نجفی با بیان اینکه اولویت مهم به بازگشایی معابر تخصیص داده شده است داده شده است بود، بیان کرد: صبحگاه امروز هم شهروندان بیان کردند که تمامی معابر و به خصوص معابر اصلی، باز بود. البته در بعضی نقاط ممکن بود به علت سقوط درخت نیم ساعت ترافیک ایجاد شده است باشد یا به خاطر لیز خوردن بعضی خودروها، معبری بسته شود، ولی به سرعت این معابر بازگشایی شده است هست. از صبحگاه امروز به مناطق ۱۹ و ۲۰برای بازگشایی بزرگراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم و مناطق ۲۱ و ۲۲ جهت همکاری در باز کردن بزرگراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج دستور دادیم تا امکانات اضافی خود را به آن سمت ببرند؛ به همین علت کمی از مرز و حریم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شدیم تا به راهداری کمک کنیم. تعطیلی مدارس و عقب افتادن ساعت شروع کار ادارات کمک بسیار خوبی کرد.

براساس گزارش شهرنوشت، وی با اشاره به آینده نگری زیاد کردن سرمای هوا جهت امشب، تاکید کرد: شهروندان و شهرداری باید مواظبت کنند؛ چون آینده نگری می شود هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران به منفی هشت درجه سانتیگراد برسد. از این رو بخش عمده ای از سطح خیابان ها به خاص پیاده راهها یخ می بندد و فردا روز مشکل از نظر حمل و نقل و جابجایی شهروندان خواهیم داشت.

واژه های کلیدی: ایران | آمادگی | شهرداری | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs